Novinky

Podzimní rošáda

21.11.2015 19:00

Jeden z tradičních kvalifikačních turnajů krajského přeboru mládeže jednotlivců Podzimní rošáda se konal 21. 11. v Mladé Boleslavi. V turnaji jsme měli pětinásobné zastoupení. Nejlépe si v konečné pořadí vedl Tomáš Vrátil a Zbyněk Jarý. Oba získali shodně pět bodů. To stačilo na bronzové medaile. Pro Tomáše v kategorii do 12 let, pro Zbyňka mezi juniory. Další podrobnosti naleznete v záložce Mládež - Turnaje a výsledky.

Mistrovství Čech do 10 let

17.11.2015 22:00

Od 13. do 17. listopadu se konalo u Máchova jezera Mistrovství Čech jednotlivců do 10 let. Nás na něm reprezentoval Jan Pecka. Při svém prvním startu na takovéto významné akci si nevedl špatně. S 50 % bodů skončil v polovině startovního pole. Další podrobnosti najdete v záložce Mládež - Turnaje a výsledky.

RPB - 3. kolo Doma opět vítězně

15.11.2015 20:00

Ve třetím kole jsme na domácí půdě přivítali našeho nejbližšího soupeře - Spartak Čelákovice. Ačkoli jsme tentokrát sestavu skládali jak se dalo, podařilo se nám docela jasně vyhrát 6:2. Zde najdete průběh zápasu.

RPB - 2. kolo

01.11.2015 18:00

Ve druhém kole regionálního přeboru družstev jsme těsně prohráli v Odolena Vodě. Celý průběh zápasu, který se již od počátku naprosto vymykal běžným standardům, je v záložce Soutěže dospělých.

Přebor škol

27.10.2015 15:00

Dnes jsme pořádali regionální kolo přeboru škol. Již několik let patří ZŠ Stará Boleslav k nejúspěšnějším školám v našem regionu. To se potvrdilo i letos. Družstvo ve složení Josef Roubíček, Jan Pecka, Tomáš Vrátil a Vojtěch Hárovník zvítězilo v kategorii 1. stupeň a postoupilo do krajského přeboru. Více podrobností najdete v záložce mládež.

Do soutěží družstev jsme vstoupili výhrou

11.10.2015 18:41

Dnes jsme vstoupili do nového ročníku soutěží družstev. Trochu paradoxně jsme začali s týmem ŠK města Dobrovice C, s nimž jsme loňskou sezónu končili. V dubnu jsme vyhráli nejtěsnějším rozdílem 4,5-3,5. Dnes jsme se štěstím opět zvítězili, tentokrát 5-3. Více podrobností najdete v záložce Soutěže dospělých.

Svotováclavský šachový turnaj

10.10.2015 18:36

V sobotu 10.10. se konal v tělocvičně staroboleslavské školy již třináctý ročník Svatováclavského šachového turnaje. Pro koho byla třináctka šťastná a pro koho ne, se dozvíte tady.

Losování soutěží

13.09.2015 20:12

Dnes byl v Praze rozlosován nový ročník soutěží družstev. Letos budeme mít zastoupení pouze v regionálním přeboru. Byli jsme zařazeni spolu s dalšími deseti družstvy do skupiny B. První zápas hrajeme doma 11. října s céčkem Dobrovice. Rozpis všech utkání najdete v záložce Soutěže dospělých.

Zajímavá pozice z krajského přeboru mládeže

02.08.2015 16:35

I v krajském přeboru mládeže v kategorii nejmenších dětí (HD10) občas vzniknou velmi zajímavé pozice. Partie pozdějšího vítěze Tomáše Vrátila s Kryštofem Švarcem ze sedmého kola je toho důkazem.... celý článek

Tomáš Vrátil krajským přeborníkem

31.07.2015 21:21

Jako každoročně, tak i letos, se koncem června (20. a 21.6.) konal krajský přebor mládeže v šachu. Do Mladé Boleslavi se sjelo více než 130 nejtalentovanějších mladých šachistů z celého Středočeského kraje. Zúčastnit se mohli jen ti, kteří prošli sítem kvalifikačních turnajů...celý článek

Založení webu

24.07.2015 16:59

Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace.

<< 1 | 2

Kalendář akcí

Regionální přebor

06.11.2016 09:00
Druhé kolo regionálního přeboru hrajeme opět v domácím prostředí. Tentokrát nás čeká favorit soutěže ŠK Spartak Čelákovice.

Regionální soutěž

13.11.2016 09:00
Naše béčko bude ve třetím kole regionálního přeboru skupiny C hostit družstvo Pravý Hradec, Klecany A.

Regionální přebor - 3. kolo

20.11.2016 00:00
Ve třetím kole regionálního přeboru skupiny B hrajeme s tradičním soupeřem ŠK Karbo Benátky n.J. Loni jsme těsně prohráli. Snad to letos vyjde.

Regionální přebor škol

21.11.2016 09:00
Reginální kolo přeboru škol se letos uskuteční v kulturním domě v Čelákovicích. Hrát mohou čtyřčlenná smíšená družstva složená z žáků jedné školy.

Regionální soutěž - 4. kolo

27.11.2016 09:00
Ke čtvrtému kolu pojede naše béčko k nejbližšímu možnému soupeři - do Čelákovic, kde je bude čekat tamní béčko.