Archiv článků

Do soutěží družstev jsme vstoupili výhrou

11.10.2015 18:41
Dnes jsme vstoupili do nového ročníku soutěží družstev. Trochu paradoxně jsme začali s týmem ŠK města Dobrovice C, s nimž jsme loňskou sezónu končili. V dubnu jsme vyhráli nejtěsnějším rozdílem 4,5-3,5. Dnes jsme se štěstím opět zvítězili, tentokrát 5-3. Více podrobností najdete v záložce Soutěže...

Svotováclavský šachový turnaj

10.10.2015 18:36
V sobotu 10.10. se konal v tělocvičně staroboleslavské školy již třináctý ročník Svatováclavského šachového turnaje. Pro koho byla třináctka šťastná a pro koho ne, se dozvíte tady.

Losování soutěží

13.09.2015 20:12
Dnes byl v Praze rozlosován nový ročník soutěží družstev. Letos budeme mít zastoupení pouze v regionálním přeboru. Byli jsme zařazeni spolu s dalšími deseti družstvy do skupiny B. První zápas hrajeme doma 11. října s céčkem Dobrovice. Rozpis všech utkání najdete v záložce Soutěže dospělých.

Zajímavá pozice z krajského přeboru mládeže

02.08.2015 16:35
I v krajském přeboru mládeže v kategorii nejmenších dětí (HD10) občas vzniknou velmi zajímavé pozice. Partie pozdějšího vítěze Tomáše Vrátila s Kryštofem Švarcem ze sedmého kola je toho důkazem.... celý článek

Tomáš Vrátil krajským přeborníkem

31.07.2015 21:21
Jako každoročně, tak i letos, se koncem června (20. a 21.6.) konal krajský přebor mládeže v šachu. Do Mladé Boleslavi se sjelo více než 130 nejtalentovanějších mladých šachistů z celého Středočeského kraje. Zúčastnit se mohli jen ti, kteří prošli sítem kvalifikačních turnajů...celý článek